Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... contract inchiriere primarie
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

contract inchiriere primarie

Este valabil un contract de inchiriere teren incheiat in 2009 intre o entitate privata si o primarie si care nu a fost inregistrat in Registrul de intrari iesiri?
da
Cred ca trebuie sa revin cu o precizare. Contractul nu a fost inregistrat la primarie. Se considera valid un document care nu apare in evidenta unei institutii?