Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Instrainare SRL
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Instrainare SRL

Care este procedura de instrainare a unei SRL? Ce presupune si unde se realizeaza? (vanzare, cesiune)E necesara prezenta partilor la notar?Multumesc
buna seara, cesiunea partilor sociale si predarea actelor contabile este bine sa se faca in prezenta unui avocat sau a unui notar