Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Obligatii fiscale ale PFA si II
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Obligatii fiscale ale PFA si II

Ce obligatii fiscale are o Intreprindere Individuala sau o Persoana Fizica Autorizata, in cazul in care nu are nici un angajat?
Aceeasi intrebare o am si eu , plus ca e neplatitoare de TVA
floricafilimon a scris:

Ce obligatii fiscale are o Intreprindere Individuala sau o Persoana Fizica Autorizata, in cazul in care nu are nici un angajat?