Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Cumparare locuinta cu Tva 5% pentru copii minori
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Cumparare locuinta cu Tva 5% pentru copii minori

Se poate cumpara locuinta cu tva redus pe numele copiilor minori ( 2), pentru fiecare cate un apartament. Noi, parintii nu am achizitionat o asfel de locuinta. Multumesc.
Cititi aici mai multe pe aceasta tema:
www.avocatnet.ro/content/for...