Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Obligativitatea detinerii autorizatiei de electician
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Obligativitatea detinerii autorizatiei de electician

Electricianul iluminare scena trebuie sa detina AUTORIZATIE DE ELECTRICIAN avizata de catre RENEL?
Electricianul iluminare scena , nu este obligatoriu sa fie Electrician autorizat de catre ANRE.

Cititi Regulamentul pentru autorizarea electricienilor care proiecteaza, executa, verifica si exploateaza instalatii electrice din sistemul electroenergetic la :
[ link extern ]