Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Studii superioare sau studii medii?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Studii superioare sau studii medii?

O persoana cu studii superioare poate ocupa un post cu studii medii?
Da, este posibil asa ceva ca o persoana cu studii superioare sa ocupe un post pentru care sunt necesare studii medii ...