Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... sentinta pe portal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

sentinta pe portal

pe portal la setinta scrie asa: Respinge cererea de lămurire a dispozitivului deciziei nr. ......, ca neîntemeiată. Irevocabilă. Pronunţată în şedinţa publică.
pai de ce mi-o respinge????
Puteti ataca solutia respectiva cu "contestatie in anulare sau revizuire"si in sedinta publica va puteti spune pasul..:)
multumesc pentru raspuns, dar eu nu inteleg de ce mi-a respins-o.....ca nu am cerut mare lucru, decat sa mi se spuna daca trebuia sau nu sa primesc si bonurile de masa.
sunt din ce in ce mai nedumerit.