Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene

Buna dimineata.
M-ar interesa care sunt costurile unui proiect pt accesarea fondurilor europene (val. 16000 E). Ma poate ajuta cineva?
Va rog sa dati detalii in ceea ce reprezinta in opinia dvs."costurile unui proiect"