Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa de poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa de poluare

Buna ziua!
Daca am platit 2000 lei pentru taxa de poluare, cam cat as putea recupera din ea?daca ii dau in judecata....nu pe legea cea noua...
Va multumesc
Buna ziua,
din ce am citit prin diferite anunturi va puteti recupera suma totala minus cheltuielile aferente procesului de recuperare. cel mai bn luati legatura cu o firma de avocatura si acolo aveti tot sprijinul necesar iar costurile din cate stiu sunt un procent din suma recuperata asta cu conditiile sa aveti documentele care sa ateste plata sumei.