Forum Discuţii juridice Executare silită neplata facutii de telefonie mobila
Discuție deschisă în Executare silită

neplata facutii de telefonie mobila

Buna ziua , va rog mult de tot daca puteti sami raspundeti pentru ca sunt in afara tarii si nu pot veni personal , in 2000 am facut abonament la [telefonie mobila], si nu am platit o facutra de 5 milioane , pana in 2003 am tot primit scrisori ca daca nu platesc ma da in judecata ,,etc , anult trecut in vara mama mia donat apartamentul , si acum dupa 12 ani de zile am primit o scrisoare de la firma de recuperari, ca daca nu platesc suna de 31 de milioane pana in data de 26 ianuarie imi ia apartamentrul ,din cate scrie pe scrisore [telefonie mobila] nu mai este ci acum apartine de sc [furnizor] sa , ma puteti indruma ce trebuie facut in cazul acesta , va multumesc mult de tot , o zi buna
gi-jane2, moderator
nu trebuie sa faceti nimic. datoria s-a prescris
~ Conținut șters la cerere ~

va multumesc mult pentru ca mi-ati raspuns asa repede , deci nu imi mai poate face nimic ? adica sa-mi ia casa in data de 26 ianuarie dupa cum scrie in scrisoare?din 2003 nu am mai primit nimic de la ei , doar acum , va multumesc mult ,va doresc o zi buna ,
gi-jane2, moderator