Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Agent de paza - Legea nr. 333/2003
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Agent de paza - Legea nr. 333/2003

Buna ziua!
Am primit un proces verbal pentru sanctionarea unei contraventii prevazute de Legea 333/2003 prin care am fost sanctionat ca nu am asigurat paza la punctul de lucru.
Puteti sa-mi spuneti ce motive as putea sa invoc pentru a contesta acest proces verbal?
Va mutumesc.
Puteți contesta acel proces verbal atât pentru neîndeplinirea condițiilor de forma, cat și pentru neîndeplinirea condițiilor de fond ....