Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării bancile accepta ca garantie terenuri aflate in ...
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

bancile accepta ca garantie terenuri aflate in indiviziune?

buna seara,am nevoie de un imprumut si nu am cu ce garanta..doar cu un teren aflat in indiviziune.:((
Pai de ce nu intrebati banca de la care doriti sa luati creditul? Depinde de conditiile pe care le impune fiecare banca ....