Forum Discuţii juridice Achiziţii publice noua fisa de date achizitie in format electronic
Discuție deschisă în Achiziţii publice

noua fisa de date achizitie in format electronic

De unde si cum pot descarca noua fisa de date a achizitiei in format electronic? Multumesc.
Fisa de date se completeaza direct in SEAP si se publica spre validare de catre ANRMAP. Daca va trebuie model pentru uz intern, il copiati direct de pe site.
pe site-ul ANRMAP-lui se gaseste un model de Fisa de date
Nici eu nu-l vazusem, e publicat de curand. Din cate am vazut, cuprinde si recomandari in baza carora s-au respins multe documentatii.
unde gasesc fisa de date in SEAP. La rubrica "Documentatie de atribuire" nu apare nimic.Multumesc
pe site-ul ANRMAP, pe prima pagina la "Recomandari privind completarea Fisei de date a Achizitiei in format electronic disponibil in SEAP cu informatiile necesare", deasupra modelelor de Fise de Date