avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 483 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... valabilitate declaratie notariala
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

valabilitate declaratie notariala

Buna ziua,as dori sa stiu cat timp are valabilitate o declaratie notariala data pe proprie raspundere cum ca nu detin alte proprietati (pentru prelungire contract inchiriere locuinta ANL).Va multumesc!
Ultima modificare: Marți, 24 Ianuarie 2012
eva_celebrity, utilizator
Cel mai recent răspuns: eva_celebrity , utilizator 12:13, 24 Ianuarie 2012
are valabilitate 100%.
Multumesc de raspuns dar m-am exprimat gresit...as dori sa stiu cat timp e valabila aceasta declaratie?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Valabilitate declaratie notariala. eva_celebrity eva_celebrity Buna ziua,as dori sa stiu cat timp are valabilitate o declaratie notariala data pe proprie raspundere cum ca nu detin alte proprietati (pentru prelungire ... (vezi toată discuția)
Declaratie notariala eva_celebrity eva_celebrity Buna ziua,as dori sa stiu cat timp are valabilitate o declaratie notariala data pe proprie raspundere cum ca nu detin alte proprietati (pentru prelungire ... (vezi toată discuția)
Bună dimineața. sunt chiriaș in anl brâncuși,sector 6. am ... DRM Ramona DRM Ramona Bună dimineața. Sunt chiriaș in ANL Brâncuși,sector 6. Am depus actele pentru reînnoirea contractului de închiriere în 22 sau 23 noiembrie. ... (vezi toată discuția)