Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... valabilitate declaratie notariala
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

valabilitate declaratie notariala

Buna ziua,as dori sa stiu cat timp are valabilitate o declaratie notariala data pe proprie raspundere cum ca nu detin alte proprietati (pentru prelungire contract inchiriere locuinta ANL).Va multumesc!
eva_celebrity, utilizator
are valabilitate 100%.
Multumesc de raspuns dar m-am exprimat gresit...as dori sa stiu cat timp e valabila aceasta declaratie?