Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa de post librar
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa de post librar

Buna ziua
Ma poate ajuta cineva cu o fisa de post pentru Librar?
Va multumesc!
Banuiesc ca va referiti la vanzator in librarie: puteti folosi o fisa de post pt vanzator...
Este vorba chiar despre librar (COR 522003), dar multumesc pentru sfat.