Forum Discuţii juridice Executare silită chitanta de mana
Discuție deschisă în Executare silită

chitanta de mana

te poate obliga cineva in baza chitantei de mana la plata unei sume de banii?
Am o curiozitate : de ce a semnat, daca nu a primit nimic?
este vorba de o masina in leeasing care a luat-o pe firma respectivei persoane...iar la sfarsitul contractului de leeasing nu au mai vrut sa-i dea masina numai daca semna chitanta respectiva (care se vedea dator cu inca 6000 de lei )
imi poate cineva recomanda un avocat in jud sibiu?