Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă Unde gasesc sentinta?
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

Unde gasesc sentinta?

Buna seara,
Unde pot gasi sentinta pentru un proces care a avut loc in urma cu 2 saptamani la judecatoria Urziceni?
Este vorba de un prieten care a fost prins baut la volan,iar pana acum nu a primit nimic prin posta.
Multumesc
La arhiva judecătoriei Urziceni.
DEDITA MIHAELA a scris:

La arhiva judecătoriei Urziceni.

Pe internet nu pot gasi?
Verificati pe site-ul [ link extern ]
[ link extern ] /,
Dati click pe judetul Ialomita , apoi pe Judecatoria Urziceni, in continuare click pe ,,Dosare", iar la ,,Parte,, introduceti numele prietenului. Sau puteti introduce numarul dosarului. [ link extern ]
ContSters233678, utilizator
[ link extern ] /

selectati judetul Ialomita, apoi judecatoria Urziceni si introduceti numarul dosarului sau numele partii