avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 864 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă Unde gasesc sentinta?
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

Unde gasesc sentinta?

Buna seara,
Unde pot gasi sentinta pentru un proces care a avut loc in urma cu 2 saptamani la judecatoria Urziceni?
Este vorba de un prieten care a fost prins baut la volan,iar pana acum nu a primit nimic prin posta.
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Ligia Stanescu , Contabil 21:50, 25 Ianuarie 2012
La arhiva judecătoriei Urziceni.
DEDITA MIHAELA a scris:

La arhiva judecătoriei Urziceni.

Pe internet nu pot gasi?
Verificati pe site-ul [ link extern ]
[ link extern ] /,
Dati click pe judetul Ialomita , apoi pe Judecatoria Urziceni, in continuare click pe ,,Dosare", iar la ,,Parte,, introduceti numele prietenului. Sau puteti introduce numarul dosarului. [ link extern ]
Ultima modificare: Miercuri, 25 Ianuarie 2012
ContSters233678, utilizator
[ link extern ] /

selectati judetul Ialomita, apoi judecatoria Urziceni si introduceti numarul dosarului sau numele partii

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sentinta penala bso bso stie careva cum pot sa imi vad care este sentinta penala (vezi toată discuția)
Partaj Mihaill Mihaill Exista posibilitatea de a afla de pe un site anume daca procesul de partaj a avut loc ? (vezi toată discuția)
Care este modalitatea de a afla daca am un proces pe rol? MIHAELA DUMITRESCU MIHAELA DUMITRESCU BUNA ZIUA. VA ROG MULT DACA PUTETI SA-MI SPUNETI,CARE ESTE MODALITATEA DE A AFLA DACA AM UN PROCES PE ROL, IN CAZUL IN CARE NU LOCUIESC LA ADRESA DIN ... (vezi toată discuția)