Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... te poti dezabona daca mai esti sub contract
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

te poti dezabona daca mai esti sub contract

Vreau sa va intreb ce se poate face daca din motive tehnice neprezentate de firma s-a anulat din grila de programe 3 canale pentru care se platea abonament si nu s-au inlocuit aceste posturi dar eu trebuie sa platesc integral abonamentul.
Mersi
Ares-3, moderator
Depinde de ce preved clauzele contractuale. Citi cu atentie contractul si reveniti cu informatii pentru a putea primii un raspuns pertinent.