avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 637 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Ce sanse am sa-mi recuperez permisul sau sa primesc o ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Ce sanse am sa-mi recuperez permisul sau sa primesc o dovada?

Am fost prins cu olcolemie de 0.59 aer si la singe a iesit 0,85 prima proba si a doua 0,65 rog sa imi spuna si mie am sanse sa imi dea permisu sau ce se poate face ,stau de 7 luni si nuam primit nici un raspuns!!!!!!!!!!
Va multumesc pentru sfat
Cel mai recent răspuns: dragutzpgh , utilizator 23:14, 29 Ianuarie 2012
MULTUMESC MULT PT SFAT

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Eliberarea permisului de conducere, solutionarea dosarului penal ciocolata99 ciocolata99 in data de 27.07.2008 am cumparat o motocicleta .. neinmatriculata .. in timpul unei probe .. am fost prins pe drumu judetean de catre politie.. mi-au ... (vezi toată discuția)
Pot sa conduc pana imi ridic permisul de la politie? ContSters213190 ContSters213190 Acum 6 luni ( ieri s-au implinit ) am fost prins in trafic cu o imbibatie alcoolica in aerul expirat de 0,42 . Am fost dus la probele de sange unde mi`a iesit ... (vezi toată discuția)
Alcool la volan ContSters213190 ContSters213190 M`au prins baut la volan,acum 3 luni,cu o alcoolemie de 0,42 in aerul expirat si 0,85 in sange pe prima proba,iar pe a doua 0,65,in parcare :D . Pe atunci ... (vezi toată discuția)