Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Ce sanse am sa-mi recuperez permisul sau sa primesc o ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Ce sanse am sa-mi recuperez permisul sau sa primesc o dovada?

Am fost prins cu olcolemie de 0.59 aer si la singe a iesit 0,85 prima proba si a doua 0,65 rog sa imi spuna si mie am sanse sa imi dea permisu sau ce se poate face ,stau de 7 luni si nuam primit nici un raspuns!!!!!!!!!!
Va multumesc pentru sfat
MULTUMESC MULT PT SFAT