Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... recuperare taxa de poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

recuperare taxa de poluare

Buna ziua,

As dori sa stiu daca si eu pot sa imi recuperez taxa de poluare? Intreb, deoarece eu am platit taxa de poluare in anul 2010 cand am achizitionat o masina noua de la un dealer autorizat din Romania. Daca da, depun o cerere la ANAF la fel ca si cei cu masini second-hand?
Multumesc.
Am castigat procesul de unul singur si mi-am incasat si banii, asa ca nu va faceti probleme.
Acum am ajutat un coleg si un frate si sunt si ei aproape de final.
DATI-I BATAIE CA SE POATE !!
Asadar va oferiti sa ma ajutati?