Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ca pfa - fiind si angajat - care sunt contributiile ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ca pfa - fiind si angajat - care sunt contributiile obligatorii?

daca am carte de munca si pfa mai sunt obligat sa platesc sanatate si la fondul de pensii?vamultumesc
doar la sanatate 5.5% din venitul net sau din norma de venit