Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Reevaluare cladire
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Reevaluare cladire

Buna ziua!

Am cumparat pe firma un apartament in vara anului 2009 si as dori sa stiu cand sunt obligata sa fac reevaluarea?

Multam!

In termen de 3 ani.In caz contrar,veti plati impozit mult mai mare.
Un topic util unde va sunt prezentate si cotele de impozit majorate in cazul in care nu se efectueaza reevaluarea in termenul pe care l-a mentionat colega mea mai sus, gasiti aici:

www.avocatnet.ro/content/for...