Forum Discuţii juridice Executare silită executarea silita a institutilor publice
Discuție deschisă în Executare silită

executarea silita a institutilor publice

O scoala a primit somatie de plata prin care se solicita plata obligatiei in termen de 1 zi. Poate executorul judecatoresc sa puna poprire pe conturi imediat sau trebuie sa astepte un termen de 6 luni? Multumesc!
Executorul judecatoresc poate pune poprire imediat dupa decaderea termenului comunicat in somatie