Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general CIM
Discuție deschisă în Contabilitate în general

CIM

buna ziua,
pot incheia un contract individual de munca fara a trece o perioada de proba?
multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
1. Este bine sa treceti perioada de proba chiar daca nu este obligatorie.
2. In cazul in care una din parti nu este multumita de desfasurarea CIM poate ea renunte mai usor la continuarea lui.