avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 429 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Comportamentul consumatorului on-line
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Comportamentul consumatorului on-line

sau comportamentul consumatorului de orice produs
Cel mai recent răspuns: Ares-3 , moderator 18:44, 7 Februarie 2012
Daca doriti raspunsuri, straduiti-va sa formulati intrebari pe care sa le intelegem.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Protectia consumatorului am cumpărat un produs pentru bebeluși, ... ..sorin, ..sorin, Protectia consumatorului Am cumpărat un produs pentru bebeluși, ( o jucărie ) am ajuns acasă și am constatat că produsul nu funcționează, neconform, ... (vezi toată discuția)
Amator: cum se face un interogatoriu pt a fi depus in instanta Balaurul Balaurul Buna ziua, Sunt un amator în procedurile unui proces. Oricum intr-o cauza nesemnificativa ma reprezint EU (nu am avocat) imi spuneti si mie principalele idei ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. catre administrator. stiti cumva de ce nu primesc ... marcel.damaschin marcel.damaschin Buna ziua. Catre administrator. Stiti cumva de ce nu primesc niciun raspuns la intrebarile mele? Chiar, aiurea. Este vreo problema? Multumesc. (vezi toată discuția)