Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 coduri caen pentru agentii de plasare a fortelor de ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

coduri caen pentru agentii de plasare a fortelor de munca

Buna ziua ,pentru infiintarea unei agentii de plasare a fortelor de munca ce coduri CAEN trebuiesc incluse in actul constitutiv? MULTUMESC ANTICIPAT
7810- cod caen activitate principala, iar ca obiecte secundare, puteti introduce tot ce doriti, cu exceptia activitatilor interzise! de exemplu, daca credeti ca in viitor veti comercializa ceva, introduceti activitatea respectiva.