avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 734 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 coduri caen pentru agentii de plasare a fortelor de ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

coduri caen pentru agentii de plasare a fortelor de munca

Buna ziua ,pentru infiintarea unei agentii de plasare a fortelor de munca ce coduri CAEN trebuiesc incluse in actul constitutiv? MULTUMESC ANTICIPAT
Cel mai recent răspuns: Gheorgheni Alina G , Consilier juridic 19:47, 4 Noiembrie 2008
7810- cod caen activitate principala, iar ca obiecte secundare, puteti introduce tot ce doriti, cu exceptia activitatilor interzise! de exemplu, daca credeti ca in viitor veti comercializa ceva, introduceti activitatea respectiva.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Codul caen si activitatea firmei 2ntz 2ntz buna ziua, Am si eu cateva nedumeriri, pe care le voi adresa in diferite topicuri cu titluri diferite pt a nu face un amestec de pareri si raspunsuri. Din ce ... (vezi toată discuția)
Coduri caen utc utc Buna ziua, Va rog, cate coduri CAEN pot trece in actul constitutiv la activitati secundare? Multumsec anticipat! (vezi toată discuția)
Infiintare firma caen 7810+7830 bluenote bluenote Buna ziua! Imi poate spune si mie cineva cu experienta in domeniul juridic, daca pot infiinta o firma al carei cod CAEN principal sa fie 7810 (Activitati ale ... (vezi toată discuția)