Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... proiect
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

proiect

buna ziua,
detin un teren de 4000mp la 14 km de capitala;exista posibilitatea deschiderii unei gradinite+scoala1-4+loc recreere, accesand fonduri europene?Daca da,poate imi puteti da detalii cum ar trebui sa incep...(firma exista)
Pe domeniul pe care ati intrebat, la data de azi, nimic disponibil. Poate mai tarziu in an, daca binevoieste onor. Guvernul sa suplimenteze sau sa dea drumul la ceva...
multumesc