Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca

daca in momentul desfacerii contractului de munca dupa perioada de preaviz trecuta in contract sa facut un act prin care angajatului i se aduce la cunostinta ca i se desface contractul dar data trecuta in act ca fiind data la care sa incheiat contractul este gresita cum se poate proceda?
Se poate rectifica decizia de incetare a raportului de munca , in sensul trecerii corecte a datei de incetare a raportului de munca ....