Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Salariu mediu brut pe economie 2012
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Salariu mediu brut pe economie 2012

Buna dimineata!
ati putea sa-mi spuneti care este valoarea salariului mediu brut pe economie pentru anul 2012? Multumesc!
Pana nu se publica legea in MOF, salariul mediu ramane 2117 lei.
Legea este la promulgare prin urmare, pentru 2013 salariul mediu brut pe economie va fi de 2223 lei ...
Pentru luna februarie 2013, pentru D112 se foloseste salariul mediu 2223?
Da.
Multumesc frumos:D .... pe anaf este in lucru noul program pentru validare D112 pe februarie si cu cel de pe ianuarie 2013....da o gramada de erori referitor la plafonare CAS...
Mii de multumiriiiiiiii!