Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... uzucapiune mincinoasa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

uzucapiune mincinoasa

Pot depune o cerere l;a parchet pentru o persoana de care am cunostinta ca a depus o cerere mincinoasa pentru uzucapiune intrucat nu a stat acolo.
Puteti depune oricand,oriunde,oricate cereri doriti.Este dreptul nostru al tuturor.........