Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... inregistrare audio
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

inregistrare audio

Vreau sa va cer si eu parerea. As vrea sa stiu daca profesorii au voie sa ne inregistreze la cursuri? Mentionez ca sunt la master si un profesor care vrea sa nu mai dam examen in sesiune ne asculta la cursuri si ne inregistreaza. Este legal?
Exista sau nu Prevedere in Regulament ?!