avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 728 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... inregistrare audio
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

inregistrare audio

Vreau sa va cer si eu parerea. As vrea sa stiu daca profesorii au voie sa ne inregistreze la cursuri? Mentionez ca sunt la master si un profesor care vrea sa nu mai dam examen in sesiune ne asculta la cursuri si ne inregistreaza. Este legal?
Cel mai recent răspuns: Ion Gabriel Anghelus , Avocat 09:56, 9 Noiembrie 2008
Exista sau nu Prevedere in Regulament ?!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce presupune masterul in cariera judiciara? sbdcl sbdcl ce presupune masterul in cariera judiciara mai exact?mersi (vezi toată discuția)
Examene restanta... simpleway simpleway Sunt studenta in anul 1 la Litere. Am o profa, care incearca nervii tuturor studentilor care trec pe mana ei. Am dat la ea a 3-a restanta si am picat-o. Oare ... (vezi toată discuția)
Traducerea cãrþilor de cãtre studenþi - pot sã dau în judecatã profesorul care îmi impune activitãþi ce nu sunt cuprinse în atribuþiile studentului? Savater Savater BUNA ZIUA, AM O DILEMA MARE! STUSIEZ LA O FACULTATE TEHNICA DIN IASI, MASTERAND IN ANUL 2, PROFESORUL DE LA O ANUME DISCIPLINA MI-A IMPUS CA PENTRU A PROMOVA ... (vezi toată discuția)