Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... SCHIMBARE FUNCTIE
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

SCHIMBARE FUNCTIE

Buna,daca un salariat era incadrat ca muncitor necalificat si in urma unui curs de calificare l-am incadrat ca zugrav trebuie schimbata si fisa de evaluare?
Da, trebuie sa-i schimbati si fisa de evaluare ... devenind zugrav este considerat un muncitor calificat ...