avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 831 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... SCHIMBARE FUNCTIE
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

SCHIMBARE FUNCTIE

Buna,daca un salariat era incadrat ca muncitor necalificat si in urma unui curs de calificare l-am incadrat ca zugrav trebuie schimbata si fisa de evaluare?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:38, 14 Februarie 2012
Da, trebuie sa-i schimbati si fisa de evaluare ... devenind zugrav este considerat un muncitor calificat ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Promovarea personalului contractual. 23ami 23ami Buna seara, am o mare dilema referitoare la muncitorii necalificati incadrati la societati bugetare. am incercat conform ultimului ordin de promovare a ... (vezi toată discuția)
Muncitor calificat sau necalificat? morenamaria morenamaria daca poate cineva sa imi raspunda la intrebarea : este considerat muncitor calificat sau necalificat- din punct de vedere al salariului de incadrare, ajutorul ... (vezi toată discuția)
Stabilire nivel salar ametist ametist Daca am un angajat care nu are bacalaureatul dat, dar are un curs facut de "TEHNICI DE COMERCIALIZARE MARFURI" cu durata de 30 ore la Camera de Comert, pe ce ... (vezi toată discuția)