Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... CHITANTA DE MANA - cum se obtine actul de proprietate ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

CHITANTA DE MANA - cum se obtine actul de proprietate pentru imobil?

Buna seara,parintii mei au cumparat casa acum 27 ani cu chitanta de mana ,au platit impozitul anual,ce trebuie sa fac pentru a obtine actul de proprietate?va multumesc!
Cum pot sa optin actu casei dor cu citanta de mână