Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Unde poate fi reclamat presedintele asociatiei?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Unde poate fi reclamat presedintele asociatiei?

Unde poate fi reclamata, pentru nereguli, presedintele asociatiei de propietari?!
Multumesc
primii pasi i-am facut, care ar fi urmatorii. revin cu intrebarea: Unde poate fi reclamat presedintele asociatiei de propietari?
Va puteti adresa primariei de care apartineti la biroul de relatii cu asociatiile de proprietari
Dar inafara de acest forum, mai cititi si altceva?
De ceva drepturi si obligatii pe care le aveti ca si proprietar / membru al asociatiei, aveti cunostinta? [EDIT = se referea la un mesaj sters]
elga50, moderator