Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... contracte
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

contracte

am un SRL pe care am niste utilaje pe care as vrea sa le dau pt.folosire altei societati..tot un SRL...puteti va rog sa imi spuneti ce ctr.ar trebui sa fac?ar fi bine ctr.de comodat?deoarece eu nu vreau sa inchiriez,poate ma puteti ajuta...exista alt fel de ctr.mai avantajos?multumesc....
Multumesc frumos pentru lamurire...am facut un ctr de inchiriere........