Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Inchiriere costume
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Inchiriere costume

Buna ziua,

voi incepe o activitate de inchiriere costume si nu stiu exact cum sa procedez: costumele sunt achizitionate pe PF. cum le pot trece pe firma?

multumesc!

Vanzare-cumparare, aport la capitalul social, inchiriere etc.