avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1799 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Caut avocat pentru adresarea unei plingeri la CEDO
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Caut avocat pentru adresarea unei plingeri la CEDO

Bunà seara tuturor! Doresc sà depun o plingere la CEDO si am nevoie de un avocat expert in materie. Và multumesc pentru atentia acordatà!
Cel mai recent răspuns: real7 , utilizator 13:51, 14 Martie 2012
Stimat justițiabil,

Puteți accesa secțiunea consultanți de pe avocatnet și alege un avocat după domenii de activitate consultant.

Cu stimă.
Ultima modificare: Sâmbătă, 18 Februarie 2012
andreigrigoriu, moderator
Và multumesc mult Dle. Avocat pentru indrumarea Dvs! Nu vàzusem optiunea " consultanti".
Và doresc spor la muncà!
Cu deosebità stimà .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Formular cedo de completat...... caut un avocat dayana5143 dayana5143 Sunt din Onesti,judetul Bacau, am nevoie de un avocat care sa ma ajute in completarea formularului de la CEDO. Cererea a fost inregistrata, am primit plicul cu ... (vezi toată discuția)
Unde se pot vedea hotararile cedo amales amales buna seara va rog sa-mi spuneti unde se pot vedea hotaririle cedo ? (vezi toată discuția)
Model cerere cedo vodzila57 vodzila57 Buna ziua, Ma poate indruma cineva si pe mine cum pot intra in posesia unei cereri CEDO, sau imi poate transmite un formular? Cu stima, (vezi toată discuția)