Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Caut avocat pentru adresarea unei plingeri la CEDO
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Caut avocat pentru adresarea unei plingeri la CEDO

Bunà seara tuturor! Doresc sà depun o plingere la CEDO si am nevoie de un avocat expert in materie. Và multumesc pentru atentia acordatà!
Stimat justițiabil,

Puteți accesa secțiunea consultanți de pe avocatnet și alege un avocat după domenii de activitate consultant.

Cu stimă.
andreigrigoriu, moderator
Và multumesc mult Dle. Avocat pentru indrumarea Dvs! Nu vàzusem optiunea " consultanti".
Và doresc spor la muncà!
Cu deosebità stimà .