Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... detector minciuni,cred ca sa facut abuz
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

detector minciuni,cred ca sa facut abuz

am fost la detectorul de minciuni intr-o cauza penala.In biroul politistului am fost interogat ca un infractor si amennitat cu inchisoarea precum ca eu sunt faptasul inducandumi o stare de neliniste.Nu cred ca sa procedat corect eu crezand ca mi se adreseaza niste intrebari pe subiectul pe care trebuia sa il tratam.eu cred ca sa abuzat de mine .pot contesta undeva acest detector,stiind ca nu este proba in instanta dar doresc sa mi se aduca lamuriri la procedura care se aplica in aceste cazuri.
Probabil ca politistii merg si ei la bluff..o sa va zica ca ati cazut si ca sa recunoasteti, ca sa scapati si in felul asta o sa scape si ei de munca