Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Transmiterea in revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Transmiterea in revisal

Va rog sa ma lamuriti cu urmatoarele probleme:
Contabilului dintr-o Asociatie de proprietari ii revine in exclusivitate atributia de a opera in revisal?Persoana desemnata de pesedintele asociatiei pentru a opera in revisal poate fii numai contabilul care tine contabilitatea in partida simpla?Aceasta persoana nu trebuie sa aibe si cunostinte de resurse umane? Din cate stiu eu nu tine de contabilitate ci de resurse umane.Contabilul poate fi sanctionat in urma unui control daca nu iregistreaza contractele de munca?
Va multumesc!
Multumesc foarte mult pentru raspunsuri si pentru timpul acordat.