avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 907 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Dizolvare asociatie de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Dizolvare asociatie de proprietari

Buna ziua,
Am si eu urmatorul caz la o asociatie de proprietari :

- asociatia de proprietari a fost dizolvata prin hotarare judecatoreasca , astazi am luat hotararea de la judecatorie .

Intrebarea este : cu ce data inregistrez in revisal incetarea contractelor de munca ale angajatilor ? (cu astazi , maine sau dupa ce vine lichidatorul)

Multumesc frumos.
Cel mai recent răspuns: andreea_89 , utilizator 16:33, 22 Februarie 2012
Din ce localitate sunteti?.Parerea mea este sa asteptati lichidatorul.
Incetarea contractelor se va face cu temeiul : Hotarare judecatoreasca ? sau altul ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum pot determina lichidatorul judiciar sa aplica o hotarare judecatoreasca definitiva? cosming2018 cosming2018 Buna seara. Am o hotarare judecatoreasca definitiva, a unui litigiu de munca, cu o societate, care la finalul procesului m-am trezit ca ea isi declarase ... (vezi toată discuția)
Desfacerea contractului de catre lichidator roxi1379 roxi1379 Buna ziua, firma la care lucrez a declansat procedura de faliment. Eu sunt angajata la ei de 1 an si jumatate si in acest timp am ramas insarcinata. Conform ... (vezi toată discuția)
Incetare cim - pentru o firma pentru care s-a inceput procedura de lichidare nep nep BUNA ZIUA, este vorba de o firma ,(micro) cu un singur salariat care este in concediu de ingrijire copil .intre timp firma a inceput procedurile de lichidare ... (vezi toată discuția)