Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Dizolvare asociatie de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Dizolvare asociatie de proprietari

Buna ziua,
Am si eu urmatorul caz la o asociatie de proprietari :

- asociatia de proprietari a fost dizolvata prin hotarare judecatoreasca , astazi am luat hotararea de la judecatorie .

Intrebarea este : cu ce data inregistrez in revisal incetarea contractelor de munca ale angajatilor ? (cu astazi , maine sau dupa ce vine lichidatorul)

Multumesc frumos.
Din ce localitate sunteti?.Parerea mea este sa asteptati lichidatorul.
Incetarea contractelor se va face cu temeiul : Hotarare judecatoreasca ? sau altul ?