Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... titlu de proprietate sau ordinul prefectului - ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

titlu de proprietate sau ordinul prefectului - duplicate

de unde se scot duplicate pt aceste 2 documente
Adresati intrebarea la Primaria care a emis documentele si va vor comunica procedura.
Se declara pierdute ambele documente la Monitorul Oficial al Romaniei. Cu dovada de acolo, cu o adeverinta din care sa resiasa eliberarea (in cazul TP, si se elibereaza de catre primarie), cu cerere si copie a actului de identitate, va adresati in ambele cazuri Comisiei judetene care a emis fie TP, fie Ordinul Prefectului.