Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Ce conditii trebuie sa indeplineasca firma mea (acte ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Ce conditii trebuie sa indeplineasca firma mea (acte etc) pentru a face export in Franta?

buna ziua,

Doresc sa stiu ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a face export mobilier in Franta. Urmeaza sa semnez un contract cu o firma de acolo si vreau sa stiu ce acte imi trebuiesc,cum e cu TVA-ul sau alte detalii care-mi pot fi de ajutor!

Va multumesc anticipat!
va rog sa mi dati detaliile de la A la Z daca se poate ....ce documente ,ce trebuie sa fac ,cum fac ?
Aici gasiti procedura de inscriere in R.O.I. si documentele necesare
[ link extern ]