Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Prima casa - conditii de eligibilitate
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Prima casa - conditii de eligibilitate

Daca sunt angajat in propria firma banca imi ia in calcul salariul? ( pt prima casa)
Ca de obicei daca esti angajat in propria firma nu te baga nimeni in seama.#-o
Daca aveti contract de munca, sigur ca o sa vi se ia in calcul venitul din salariu.