Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... partaj terenuri
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

partaj terenuri

buna ziua
terenurile dobandite in timpul casniciei pe lg.679/2002 fac obiectul partajului
multumesc!
Daca la rubrica titular apare doar numele unuia dintre soti, terenul nu intra in categoria bunurilor comune.