Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract colectiv de munca la nivel de ramura comert
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract colectiv de munca la nivel de ramura comert

Buna ziua.
Ma intereseaza valabilitatea C.C.M. pe ramura comert.
Unii specialisti spun ca in anul 2011 nu am fi avut acest contract,
altii, ca este valabil pana in anul 2012 februarie.
Va multumesc.

se gaseste pe undeva (pt listat) adresa nr.156/DDS/14.03.2011?
Incercati la sectiunea Documente Utile din acest Forum.
nu gasesc, nu cred ca e.