Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Cerere recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Cerere recuperare taxa auto

Am depus cererea de recuperare a diferentei taxei auto conform L9/2012 si au trecut de atunci 45 de zile. Inca nu am primit nici o decizie, DAR as vrea sa i-mi retrag cererea. Se poate?
ar fi bine sa mergeti sa va interesati. Evident ca nimeni nu va poate impiedica sa renuntati la dreptul dvs, facand o cerere in acest sens.
Multumesc, sper ca raspunsul va fi DA, deoarece vreau sa recuperez toata suma in instanta si, din cate am auzit, nu se poate face asta daca am facut respectiva cerere.