Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contestarea unui raport de inspectie fiscala dupa ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contestarea unui raport de inspectie fiscala dupa termen

Se poate contesta un raport de inspectie fiscala prin judecata dupa un an si jumatate de la efectuarea acestuia deoarece acum un expert contabil a depistat greseala comisa de inspectori fiscali
se poate contesta, insa sansele de castig sunt minime.
multumesc
deci o las moarta