Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... necesar raspuns urgent
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

necesar raspuns urgent

Poate fi atacata in apel o expertiza tehnica? Multumesc mult.
da cred ca puteti solicita contraexpertiza parte ..
Multumesc.
Apelantul poate solicita efectuarea unei noi expertize insa sansele admisibilitatii/administrarii unei astfel de probe, in conditiile in care la judecarea cauzei in fata instantei de fond nu s-au formulat obiectiuni la raportul de expertiza, sunt minime.
Introduceti obiectiuni la expertiza si solicitati efectuarea de supliment, sau expertiza noua.
Solicitati expert parte
Scuze. Greseala mea, generata de graba. Una dintre parti a formulat obiectii, dar au fost respinse de catre instanta de fond.

Inca o data multumesc.