Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... contract de comodat taxi
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

contract de comodat taxi

Buna ziua,
un taximetrist care lucreaza pe propia masina si are pfa in sistem real trebuie sa aiba contract de comodat obligatoriu?
multumesc!
Da.