Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale transporturile rutiere
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

transporturile rutiere

Daca o persoana juridica efectueaza un transport de marfuri de la firma sa catre o alta societate comerciala, acesta are nevoie de licenta de transport?
Ex: Expediaza material lemnos de la societatea lui la o alta societate comerciala .
Daca in activitatea societatii este cuprinsa si aceasta activitate de transport, este obligatorie licenta de transport.
Vedeti mai multe aici
[ link extern ]